Унтернемен

Історія DELTA

Що нас надихає

Партнерство, візія та багатогранність – це ті фактори, завдяки яким DELTA стала успішною групою міжнародних компаній з великою кількістю філій в Австрії, Чехії, Словаччині та Україні. DELTA завершила численні успішні проєкти у сфері нерухомості та будівництва промислових та офісних будівель, торгово-розважальних центрів, культурних та освітніх закладів, об’єктів житлового будівництва, охорони здоров’я, готельно-оздоровчих комплексів та об’єктів інфраструктури.

Ми надаємо комплекс послуг різних напрямків у будівельному секторі та є провідним австрійським та східно-європейським підприємством міжнародного стандарту, експертом з будівель та креативним партнером, щоб створювати простір для втілення інноваційних ідей.

Завдяки досвіду, накопиченому багатьма десятиріччями, надзвичайному захопленню, новаторському незламному духові, ми завжди створювали будівлі завтрашнього дня з врахування принципів сталого розвитку, з усвідомленням відповідальності та на довгу перспективу. Наше багатогранне ноу-хау у сфері архітектури, генерального проектування, ВІМ, управління будівництвом, цифрового середовища даних та ІТ дозволяє нам постійно пропонувати нові перспективи для промисловості. Таким чином ми не лише впроваджуємо надзвичайні масштаби за принципом «тут і зараз», і для успішного майбутнього, але й створюємо справжню додаткову цінність для людини та навколишнього середовища.

DELTA Team_Foto Michael Kammeter
DELTA Teamwork_Foto Ivana Jovic-L

Нашою місією є….
….створення ціннісних життєвих просторів для майбутнього, що базується на досвіді та досягненнях.

Нашою візією є….
….створення простору для нових імпульсів, міцних відносин та сталих цінностей.

Наші цінності

Ціннісне ставлення;

Повага, довіра та надійність віддзеркалюють нашу культуру так само, як і відкритість та повага в процесі комунікації. Ми обачні в словах, активно слухаємо, врегульовуємо конфлікти, разом шукаємо рішення, а також нам притаманна чесна культура зворотного зв’язку.

Підприємницьке мислення та сталий розвиток

Ми налаштовані на довготривалу підприємницьку діяльність. Ми цінуємо досягнуте. Ми спираємося на наші успіхи та досвід, здобутий у минулому та тепер. Ми поставили за мету формувати майбутнє з відповідальністю. Ми думаємо наперед та враховуємо можливий вплив наших дій у своїй роботі.

Взаємопідтримка та розвиток індивідуальних здібностей

У команді можна досягти більше, ніж одному. Ми посилюємо тісний зв’язок та співпрацю всередині групи компаній DELTA, а також з клієнтами та партнерами – у цій ситуації виграє кожен.

  • Ми цінуємо минуле, теперішнє та майбутнє.
  • Ми спираємося на традиції, інновації та сталий розвиток.
  • Ми гармонійно поєднуємо людські, екологічні та економічні аспекти.
  • Ми об’єднуємо креативність, якість та безпеку.
  • Ми посилюємо індивідуальність, багатогранність та співпрацю.
  • Ми поєднуємо неможливе.