Наші послуги

архітектура

Архітектура в DELTA – це пристрасть, яку ми підживлюємо новим досвідом. Ми перенесемо ваші бажання на папір та надамо вашим ідеям конкретних форм.

більше інформації

генеральним проєктувальником

Виступаючи генеральним проєктувальником, ми стаємо контактними особами для вирішення питань стосовно усіх процесів проєктування, ми управляємо ходом реалізації проєкту в комплексі та залучаємо усіх необхідних фахівців у процес на засадах партнерства.

більше інформації

Будівельний менеджмент

Під час виконання функцій менеджера проєкту, ми турбуємося перш за все про те, щоб були дотримані усі вимоги щодо витрат, строків та якості виконання робіт у проєкті. Замовник може нам просто делегувати такі завдання як управління проєктом та проєкт-контролінг.

більше інформації

BIM

За допомогою ВІМ-технології ми створюємо 3D, 4D чи 5D модель будівлі та використовуємо її в процесі проєктування для вашої майбутньої будівлі.

більше інформації

Управління процедурами закупівель та договорами

В рамках реалізації проєкту DELTA підтримає вас під час укладення договорів підряду на виконання будівельних робіт, постачання та надання послуг, що пов’язані з виконанням проєкту.

більше інформації

Повний комплекс послуг з проєктування та будівництва

Як засновник та ініціатор компанії teambau, DELTA пропонує реалізовані на партнерських засадах проєкти у вигляді комплексного пакету.

більше інформації

Культура, комунікація та робочі процеси

Кожен будівельний проєкт починається з команди проєкту, яка складається з різних дійових осіб: замовника, проєктувальника, керівника проєкту, виконавців та інших учасників. Проєкт може бути успішним лише тоді, коли усі ці дійові особи згуртовані в одну дружню команду та ставлять перед собою спільну мету.

більше інформації

Цифрове середовище даних

Цифрове середовище даних, як, наприклад, платформа Datenpool, набувають все більшого значення для успішного розвитку проєкту з метою забезпечення надійної передачі документації та ефективної комунікації. Цифрове середовище даних, як, наприклад, платформа Datenpool, набувають все більшого значення для успішного розвитку проєкту з метою забезпечення надійної передачі документації та ефективної комунікації.

більше інформації

Сертифікація зелених будівель

DELTA пропонує послуги із сертифікації комерційних та житлових будівель. Це стосується як проєктів новобудов, так і нерухомості, що знаходиться в експлуатації.

більше інформації

IT-послуги

Для забезпечення ефективної та надійної ІТ-інфраструктури потрібен комплексний розгляд вимог до ІТ-рішень та ІТ-стратегії.

більше інформації