Робота в DELTA

Що, якби

вашу найкращу роботу віддаляв від вас лише телефонний дзвінок?

Що, якби

ви були частиною команди DELTA?

Що, якби вашому захопленню та готовності працювати сприяла культура управління, яка заснована на системі цінностей? Культура, з якою надається простір для самовираження та для реалізації власних ідей? Тоді з наданням робочого місця підтримуватимуться ваші амбіції щодо викликів, відповідальності та можливостей розвитку, а також радості від роботи та визнання.

Ви ідентифікуєте себе з нашими цінностями та вам імпонують наші стандарти якості надання послуг? Тоді зв’яжіться з нами. Станьте експертом з будівель, який створює нові цінності.

Молоді спеціалісти можуть регулярно знайти нас на виставках. Наприклад, ви нас можете зустріти на ярмарку вакансій в технічному університеті у Відні.

Так як відомо, що майстрами не народжуються, ми запрошуємо вас надіслати нам своє резюме навіть у тому випадку, якщо ви навіть не на 100 % відповідаєте вимогам. Ми завжди відкриті для працівників, які приносять з собою жагу до навчання, цікавість та велику порцію мотивації.
Вам би хотілося працювати в DELTA, але ви не знайшли вакансії, яка б вам підійшла? Не проблема!
V našom tíme vždy radi uvítame nádejných a motivovaných spolupracovníkov. Preto radi prijmeme aj Vašu žiadosť o neinzerovanú pozíciu, ktorú nám zašlete prostredníctvom nášho online formulára.

Практика
Ми також пропонуємо пройти у нас практику. Якщо в рамках вашої освіти передбачено проходження практики чи ви бажаєте поринути у світ комплексної організації, що надає послуги різних напрямів у сфері будівництва, то надсилайте своє резюме. Хто знає, можливо з цього вийде тривала кар’єра в DELTA, ви не будете першим/ першою.

Адам Члоупек

ДЕЛЬТА Проєктконсал, м. Тршебіч:
Під час навчання в університеті у мене з’явилася можливість пройти практику у DELTA.. Мені було дуже приємно накопичити новий та цінний досвід в проєктному менеджменті у чужій країні, такій як Австрія У мене був шанс співпрацювати у ролі практиканта на чисельних проєктах DELTA, на яких я зміг побачити наші здібності управління проєктами на ділі. Крім того, я покращив свої знання німецької мови, як моєї третьої іноземної, та познайомився з чудовими людьми. Завдяки цьому досвіду я вирішив залишитися у DELTA і всі ці люди стали моїми колегами. Я ніколи не забуду цей час і дуже дякую, що отримав такий шанс.

Tомас Гразер

DELTA Projektconsult, Вельс:
Завдяки практиці в DELTA, я зміг здобути орієнтовані на майбутнє інноваційні знання у промисловій галузі для своєї магістерської роботи, а також мав змогу відчути щирий командний дух компанії. В той час, коли я міг завжди покластися на кваліфікаційну підтримку у своїй діяльності, мою допомогу було також з вдячністю оцінено та застосовано у щоденних справах. Погляд за куліси DELTA довів, що це гостинне товариство із сімейним характером, який також віддзеркалюється в інших філіях. Практика виявилася для мене багатообіцяючою нагодою познайомитися з багатогранною будівельною сферою та стала імпульсом для початку кар’єри в DELTA.

Процес відбору кандидатів

Крок 1: подання заявки

Подайте заявку на участь у конкурсі на обрану посаду через онлайн-форму. Вам слід заповнити лише декілька полів і ви зможете завантажити свої документи зразу ж у формі

Крок 2: вибір та зворотний зв’язок

Після отримання документів, ми їх негайно перевіряємо та якнайшвидше надаємо зворотний зв’язок.

Крок 3: співбесіда

Якщо ваше резюме відповідає вакансії чи нас переконало ваше ініціативне резюме, то ми запросимо вас на розмову у наш офіс. Нашою метою є отримати враження про вас та вашу кваліфікацію, а також представити себе, як роботодавця, щоб також у вас була можливість познайомитися з нами.

Крок 4: рішення

Так як ми в DELTA робимо ставку на сталий розвиток, то для нас важливо підібрати правильних людей. Якщо процес прийняття рішень триватиме дещо довше, то здебільшого це через чисельні резюме. Ми у будь-якому випадку намагаємося дати зворотний зв’язок якнайшвидше.

Відповідальні в DELTA за кадровий потенціал

Вікторія Бережна

Операційний директор, відповідальна з питань управління персоналом, Україна

Олена Майборода

Перекладачка, асистентка проєкту та HR-менеджер

News & Events

09. Вересня 2020

DELTA Ukraine wins the award as “Project management company of the year” for the second time in a row

On November 26th, the award ceremony was held in Kyiv within the “EE Real Estate Project Awards 2019”. The awards were given in the following categories: “Best companies”, “Best projects”, as well as “Person of the year”. The event is...

Mehr

09. Вересня 2020

Technology & Research in the Pilot Factory Industry 4.0 at our Factory Planning Event

On November 6th, the event "Factory Planning - from the first idea to successful operation" took place in the Pilot Factory 4.0 in Vienna. DELTA, step2solution and Fraunhofer Austria as organizers presented best practice examples from factory planning projects. Both...

Mehr

09. Вересня 2020

St. Josef Hospital: Human dedication is the best cure

The St. Josef Hospital in Vienna has made a name for itself: soon it will be the largest birth hospital in Austria, managing 4.000 births per year. The hospital has been rebuilt and comprehensively renovated during ongoing operations since 2014. In 2017...

Mehr